Головна / Новини / Відбувся фінал змагань майстрів і електромонтерів

Медіа-центр

Відбувся фінал змагань майстрів і електромонтерів

На навчально-тренувальному полігоні Бершадських ЕМ відбувся фінал змагань майстрів та електромонтерів  з обслуговування розподільних мереж. В ньому взяли участь 6 бригад,  які зайняли перші місця у зональних змаганнях, а саме бригади Барських, Могилів-Подільських, Піщанських, Погребищенських, Тростянецьких електромереж і одна краща бригада Бершадських електромереж.

Впродовж двох днів змагалися у 9-ти етапах. Кожен учасник продемонстрував відмінні професійні вміння та навички. Це відзначив під час урочистої частини закриття змагань директор технічний Товариства Володимир Лапа. Він щиро подякував усім учасникам за вкотре продемонстровані вміння і та професійні навички. Висловив впевненість, що все це буде вміло застосовуватися на практиці і передаватися як досвід молодому поколінню електромонтерів. Також запевнив, що практика подібних змагань буде мати подальше продовження.

А фіналістами цьогорічних змагань стали майстри та електромонтери Тростянецьких електромереж. Друге місце у Могилів-Подільської бригади, третє - у Барських ЕМ. Переможці отримали цінні призи, грамоти та грошову винагороду.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ