Головна / Новини / Відбувся фінал змагань майстрів і електромонтерів

Медіа-центр

Відбувся фінал змагань майстрів і електромонтерів

На навчально-тренувальному полігоні Бершадських ЕМ відбувся фінал змагань майстрів та електромонтерів  з обслуговування розподільних мереж. В ньому взяли участь 6 бригад,  які зайняли перші місця у зональних змаганнях, а саме бригади Барських, Могилів-Подільських, Піщанських, Погребищенських, Тростянецьких електромереж і одна краща бригада Бершадських електромереж.

Впродовж двох днів змагалися у 9-ти етапах. Кожен учасник продемонстрував відмінні професійні вміння та навички. Це відзначив під час урочистої частини закриття змагань директор технічний Товариства Володимир Лапа. Він щиро подякував усім учасникам за вкотре продемонстровані вміння і та професійні навички. Висловив впевненість, що все це буде вміло застосовуватися на практиці і передаватися як досвід молодому поколінню електромонтерів. Також запевнив, що практика подібних змагань буде мати подальше продовження.

А фіналістами цьогорічних змагань стали майстри та електромонтери Тростянецьких електромереж. Друге місце у Могилів-Подільської бригади, третє - у Барських ЕМ. Переможці отримали цінні призи, грамоти та грошову винагороду.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ