Головна / Новини / Відключень споживачів електроенергії не передбачається

Медіа-центр

Відключень споживачів електроенергії не передбачається

ПАТ “Вінницяобленерго” від початку нового року і до 13 січня включно не застосовувало будь-яких регулювальних чи обмежувальних заходів,  спрямованих на знеструмлення споживачів.  Забезпечити надійне електропостачання на Вінниччині дозволили, насамперед,  збалансована робота енергосистеми України, а також сприятливі погодні  умови  і відсутність аварійних ситуацій. Про це повідомив начальник центрально-диспетчерської служби Товариства Василь Поліщук.

- Введення графіків обмеження та відключення споживачів в найближчі дні також не передбачається.  Щодо прогнозів надалі, то тут коментувати щось складно. Стабільність подачі електроенергії  і в подальшому залежатиме від названих вище факторів. В плані проходження доведених лімітів, то ПАТ “Вінницяобленерго” з тим справляється і,  станом на 13 січня,   вкладається в норми. Виключення становили останні вихідні дні, коли  все ж відбулось незначне перевищення потужності, переважно,  в години вечірнього максимуму. Надалі персонал Товариства вживатиме усі необхідні організаційні та технічні заходи для сталого функціонування електромереж Вінниччини, - зазначив  Василь Поліщук.

Додамо, міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин в одному із останніх своїх виступів також запевнив, що електроенергію споживачам надалі вимикати не будуть. З його слів, уникнути енергодефіциту в найближчій перспективі вдасться за рахунок  підписаного  договору про імпорт електроенергії до 1500 Мвт і  вирішення питань з поставками вугілля.  Що ж до збереження стабільного енергопостачання в усіх областях України, то за словами міністра, для того вже посилено контроль за дотриманням лімітів споживання електричної потужності.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ