Головна / Новини / Відпочинок буде змістовним

Медіа-центр

Відпочинок буде змістовним

Попереду святкові та вихідні дні. Працівники Товариства використають їх сповна і на свій розсуд. Однак чимало наших колег вирішили відправитися у подорожі. Скажімо 10 трудових колективів структурних одиниць обрали для себе поїздки  на Чорне море, в Карпати та  бази Південного Бугу й Дністра.  Управління, наприклад,  відправляє три комфортабельних  автобуси із 155-ма працівниками. Загалом відпочине 620 енергетиків та членів їхніх родин. Разом з батьками їде багато дітей. Географія подорожей - від Арбатської стрілки, озер і морського узбережжя Татарбунарського району Одеської області до екзотичних місць Закарпаття.

Щодо нашої мальовничої Вінниччини, то і тут є бажаючі провести свої вихідні. Зокрема, власна база нашого Товариства «Енергетик», що на Ладижинському водосховищі, заповнена на сто відсотків, - повідомив голова профспілкового комітету Товариства Олександр Вдовиченко.

А от працівники CО “Погребищенські ЕМ» вже повернулися з відпочинку. Були у  Коблево. Мають від того масу позитивних вражень і енергійного заряду до праці, - повідомив Інженер-програміст Олександр Шульгань. Про це свідчать і фотографії, якими енергетики радо поділилися.

Гарних всім вихідних і зі святами вас, колеги!

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ