Головна / Новини / Відзначено кращих працівників служби охорони праці Товариства

Медіа-центр

Відзначено кращих працівників служби охорони праці Товариства

Днями у приміщенні обласної Федерації профспілок відбулись урочистості з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці. Організувало та провело захід управління Держпраці у Вінницькій області. Участь в ньому взяли представники Федерації профспілок Вінниччини, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вінницькій області, інших обласних управлінь, установ, організацій, а також працівники виробничих служб охорони праці, у тому числі й енергетики.

Після урочистої частини зібрання, відбулась церемонія відзначення 50-ти найкращих керівників і працівників служб охорони праці підприємств області. Як наголосив під час вручення нагород начальник управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько, таке визнання отримано «за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі охорони праці, зразкове виконання службових обов’язків, високі показники в роботі та з нагоди відзначення Дня охорони праці».

Серед нагороджених є наші колеги. Так грамотами управління Держпраці у Вінницькій області відзначено директора з охорони праці ПАТ «Вінницяобленерго» Володимира Віштака та керівників трьох районних структурних одиниць Товариства, а саме Гайсинських ЕМ - Євгенія Вдовиченка, Крижопільських ЕМ – Юрія Благуту, Ямпільських ЕМ- Валерія Попова. Подяками управління Держпраці у Вінницькій області відзначено інженера з охорони праці Калинівських ЕМ Світлану Смалюх, інженера з охорони праці Хмільницьких ЕМ Олександра Васильчука, інженера з охорони праці Могилів-Подільських ЕМ Андрія Антіпова.

Щиро вітаємо і зичимо нових успіхів у роботі!

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ