Головна / Новини / Відзначено перших найсумлінніших споживачів-учасників конкурсу

Медіа-центр

Відзначено перших найсумлінніших споживачів-учасників конкурсу

В управлінні АТ «Вінницяобленерго» в рандомному розіграшному режимі відбувся відбір найсумлінніших споживачів Товариства серед 22 тисяч 348 тих, хто протягом червня долучився до оголошеного енергетиками конкурсу і передав покази лічильника у чітко визначені дні за допомогою телефонних сервісів VIBER і TELEGRAM. Ними стали 12 жителів Вінниччини. Зокрема побутові споживачі Замостянських, Барських, Бершадських, Іллінецьких, Могилів-Подільських, Тульчинських та Хмільницьких електромереж. Двоє з них, а саме жителька с. Ксаверівка (Замостянські ЕМ) Світлана Степанюк та житель с. Одаї (Тульчинські ЕМ) Анатолій Нароган стали володарями сучасних смартфонів. Решта 10 споживачів отримали 100-гривневе поповнення на мобільний рахунок.

Одразу після розіграшу призів, який відбувся за організаційного сприяння і участі працівників підрозділів комерційної діяльності та інформаційних технологій, з кожним із визначених споживачів відбулась телефонна розмова. Працівники обленерго повідомили їм про відзнаки і подякували за старанну участь в процесі своєчасної передачі показів приладів обліку та сплати за спожиту електроенергію.

Безпосередньо спілкувався з відзначеними у першому етапі конкурсу найсумліннішими споживачами директор комерційний Олексій Тарарака. До однієї із споживачок, а саме Світлани Степанюк із с. Ксаверівка, завітав особисто. Від імені енергетиків привітав її та вручив конкурсний приз. Несподіваного гостя жінка зустріла радісно і водночас трохи розгублено, бо, як зізналася, до останнього не вірила у справжність призу.

- Коли Ви подзвонили, то й не повірила в історію про смартфон. Думала, що розігрують шахраї. Зараз їх чимало «розвелося». Тепер усім сусідам розкажу про таку новину, похвалюся трохи та буду агітувати, аби й самі долучилися до вашого конкурсу, вчасно передавали покази і старанно сплачували за світло. А новеньким телефоном буду із задоволенням користуватися. Дуже вам дякую! Сама тепер робитиму через нього фотофіксацію лічильника та відправлятиму в обленерго на VIBER. Цією послугою користуюсь вже не перший місяць. Підказав син. Спочатку він передавав, а потім і мене навчив. Дуже зручно і вигідно. Не треба нікуди йти, їхати, прямо з дому собі передала і все добре. Та ще й приз виграла. Дуже задоволена, - поділилася емоціями щаслива володарка смартфону.

Натомість Олексій Тарарака нагадав, що нині в активній фазі передача показів лічильника за липень. Якщо передати їх вчасно способом VIBER і TELEGRAM, та ще долучитися до конкурсу «Найсумлінніший споживач-2020», то можна знову виграти приз.

- Від учора, 30 липня, та до 3 серпня включно стартував час передачі показів лічильників. Він триватиме паралельно з другим етапом нашого конкурсу. Тож, якщо долучитися до нього, то можна знову взяти участь у розіграші ще двох смартфонів та 10 поповнень на рахунок мобільного. На третьому етапі – аналогічно. А ще буде суперрозіграш - планшету. Щодо планшету, то є додаткові умови: протягом трьох місяців треба сумлінно передавати покази електролічильника через VIBER і TELEGRAM, хоча б один раз надіслати фотофіксацію електролічильника з показами через ці чат-боти та бути зареєстрованими в особистому кабінеті АТ «Вінницяобленерго», - розповів директор комерційний Товариства.

Тож, шановні побутові споживачі, передавайте покази вчасно та отримуйте призи. І дякуємо, що Ви з нами!

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ