Головна / Новини / Вінниччина в лідерах по сонячній енергетиці

Медіа-центр

Вінниччина в лідерах по сонячній енергетиці

У Вінницькій області найбільше, ніж десь в Україні, встановлено  сонячних електростанцій. Про це в інтерв’ю кореспондентам телеканалу ICTV повідомив генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго»  Андрій Поліщук. Зокрема наголосив, що нині по ПАТ «Вінницяобленерго» укладено 50 договорів з побутовими споживачами. Йдеться  про купівлю-продаж електричної енергії за “зеленим” тарифом.

- Для проведення розрахунків з даними споживачами діє Постанова НКРЕКП № 2382 від 29.12.2016 року «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств», величина тарифу залежить від дати введення в експлуатацію. Термін окупності такого бізнесу близько 5 років. Ви використовуєте електроенергію, а надлишки продаєте. Ще й  держава почала цьому сприяти. От буквально днями дізнався, що  «Укргазбанк» почав надавати фізичним особам кредити на купівлю і встановлення “домашніх” сонячних електростанцій, сонячних колекторів та теплових насосів під 0,01% річних, - розповів Андрій Поліщук.

Більш докладно про  альтернативну енергетику на Вінниччині буде говоритися в сюжеті телеканалу ICTV за участі керівника нашого Товариства Андрія Поліщука. Час ефіру випуску новин «Факти ICTV»  вже сьогодні ввечері, 30 березня, о 21 год. 10 хв.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ