Головна / Новини / Вінниччина в лідерах по сонячній енергетиці

Медіа-центр

Вінниччина в лідерах по сонячній енергетиці

У Вінницькій області найбільше, ніж десь в Україні, встановлено  сонячних електростанцій. Про це в інтерв’ю кореспондентам телеканалу ICTV повідомив генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго»  Андрій Поліщук. Зокрема наголосив, що нині по ПАТ «Вінницяобленерго» укладено 50 договорів з побутовими споживачами. Йдеться  про купівлю-продаж електричної енергії за “зеленим” тарифом.

- Для проведення розрахунків з даними споживачами діє Постанова НКРЕКП № 2382 від 29.12.2016 року «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств», величина тарифу залежить від дати введення в експлуатацію. Термін окупності такого бізнесу близько 5 років. Ви використовуєте електроенергію, а надлишки продаєте. Ще й  держава почала цьому сприяти. От буквально днями дізнався, що  «Укргазбанк» почав надавати фізичним особам кредити на купівлю і встановлення “домашніх” сонячних електростанцій, сонячних колекторів та теплових насосів під 0,01% річних, - розповів Андрій Поліщук.

Більш докладно про  альтернативну енергетику на Вінниччині буде говоритися в сюжеті телеканалу ICTV за участі керівника нашого Товариства Андрія Поліщука. Час ефіру випуску новин «Факти ICTV»  вже сьогодні ввечері, 30 березня, о 21 год. 10 хв.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Список електропостачальників
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації