Головна / Новини / Вінниччину засніжує, є пошкодження електроліній, усуваються наслідки.

Медіа-центр

Вінниччину засніжує, є пошкодження електроліній, усуваються наслідки.

Внаслідок впливу снігового циклону в Україні і, зокрема, в нашій області в ніч з 17 на 18 січня суттєво ускладнилися погодні умови. За оперативними даними з районів області сніжить майже на всій території Вінниччини. Найбільше засипало снігом Бершадський, Теплицький, Гайсинський, Оратівський, Тростянецький, Чечельницький та Ямпільський райони. Через хурделицю та поривчатий вітер відбулось знеструмлення ліній електропередач, - повідомив начальник центральної диспетчерської служби ПАТ «Вінницяобленерго» Василь Поліщук.

Станом на 8 годину ранку 18 січня знеструмленими було 7 ліній електропередач. Вже на 11 годину ранку одну з них вдалося підключити до електропостачання. Однак через несприятливі погодні умови залишаються пошкодженими 6 ліній електропередач і через цю причину знеструмлено 10 населених пунктів. На місцях аварій у посиленому режимі працюють 12 бригад електромонтерів. Щоправда, є певні труднощі з під’їзними шляхами. До кінця поточної доби постараємося усунути всі несправності та підключити оселі споживачів до електропостачання, - сказав Василь Поліщук.

За словами директора технічного ПАТ «Вінницяобленерго» Віктора Степанця, в області працює оперативний штаб з ліквідації наслідків снігопаду. Енергетики, зокрема, координують з ним свої дії за активної підтримки працівників Головного управління ДНС України у Вінницькій області.

- Разом з надзвичайниками вирішуємо питання розчистки трас до місць пошкодження електроліній, оскільки у наших колег більш прохідна техніка. Всі аварійні моменти з пошкодженням ліній електропередач, що виникли через значні опади снігу та сильний вітер, усуваються, - наголосив Віктор Степанець.

На фото, які надіслали до прес-групи Товариства інженер-програміст Гайсинських ЕМ Олексій Швидкий та інженер енергозбутової інспекції Тростянецьких ЕМ Микола Куцак, видно, якою насправді є ситуація, зокрема, в цих районах області. Додамо, що у найближчі дні за прогнозами синоптиків, територію майже всієї України замете снігом. Тож шановні вінничани, будьте обережними!!! Завчасно плануйте маршрути своїх поїздок, як по області, так і за її межі. Тим більше, що від учора на Вінниччині обмежено рух транспорту в напрямках до Києва і Одеси. До того ж, варто бути уважнішими в разі пошкодження ліній електропередач. Через пориви вітру та заметіль, можливі обриви дротів повітряних ліній електропередач, які знаходяться під напругою. Пам’ятайте, що в разі провисання проводу чи його обриву можна отримати ураження електричним струмом. Будьте уважними і вкрай обережними! Огородіть місце пошкодження і не наближайтеся до нього на відстань, меншу ніж 8 метрів. Про те, що сталося, негайно повідомте до Кол-центру Товариства за номерами 0 (800) 217-217, (0432) 65-95-95. До прибуття ремонтної бригади організуйте охорону обірваних проводів, не допускаючи до них перехожих і тварин.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ