Головна / Новини / АТ «Вінницяобленерго» повідомляє про проведення відкритого обговорення проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 01.01.2020 року

Медіа-центр

АТ «Вінницяобленерго» повідомляє про проведення відкритого обговорення проекту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 01.01.2020 року

На виконання п. 2.1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року №866 зі змінами, а також з метою забезпечення прозорості та публічності, АТ «Вінницяобленерго» повідомляє про початок процедури відкритого обговорення щодо перегляду тарифів на послуги з розподілу електричної енергії  з 01.01. 2020 року.

Метою встановлення на 2020 рік тарифів на послуги з  розподілу електричної енергії є приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня, який забезпечить можливість фінансування Товариством витрат відповідно до умов діяльності підприємства у 2020 році за умови забезпечення ведення ліцензованої діяльності без збитків.

Товариством були здійснені відповідні розрахунки та визначені прогнозні рівні тарифів на послуги з розподілу електричної енергії у відповідності до вимог «Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії», затвердженого постановою НКРЕКП від 05.10.2018 № 1175.

Обгрунтовані зауваження та пропозиції  до оприлюдненого проєкту  від фізичних та юридичних осіб приймаються шляхом оформлення письмового та/або електронного звернення  за адресою: АТ «Вінницяобленерго», вул. Магістратська, 2, м. Вінниця, Україна, 21050, e-mail: kanc@voe.com.ua до 25.09.2019 р. включно.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у даному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.

Засідання комісії з опрацювання наданих пропозицій, які надійшли у період відкритого обговорення заплановано на 26.09.2019 року. Результати засідання будуть оформлені протоколом та оприлюднені на офіційному сайті АТ «Вінницяобленерго».

З урахуванням розрахунків, проведених Товариством, прогнозовані (уточнені) тарифи на послуги з розподілу електричної енергії для АТ «Вінницяобленерго» на 2020 рік складають:

для 1 класу напруги  – 140,38  грн/МВт.год (без ПДВ);

для 2 класу напруги  – 987,29  грн/МВт.год (без ПДВ).        

Звертаємо увагу, що кінцевий рівень тарифів встановлюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у відповідності з діючим законодавством після розгляду, обговорення та затвердження постановою НКРЕКП.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ