Головна / Новини / АТ «Вінницяобленерго» зацікавлене у встановленні істини.

Медіа-центр

АТ «Вінницяобленерго» зацікавлене у встановленні істини.
Минулого тижня в структурі АТ «Вінницяобленерго» сталася надзвичайна подія. За підозрою у отриманні неправомірної вигоди було затримано керівника одного з наших районних підрозділів.
Ми рішуче засуджуємо прояви корупції на будь-якому рівні. І вдячні правоохоронним органам за постійну увагу до цих фактів. Ми пишаємося тим, що у нас ніколи не було виявлено жодного факту корупції. І тому у нас виникає чимало питань саме до цієї справи.
Нагадуємо, що в нашій структурі всі платні послуги діють за принципом «єдиного вікна». Це унеможливлює прямий контакт «клієнт-службовець», і, відповідно, зводить нанівець корупціоногенні фактори. Іншими словами клієнт отримує у «єдиному вікні» рахунок та сплачує його у банківській установі.
Тарифи на підключення до електричних мереж встановлені відповідно до Методики затвердженої НКРЕКП - жодна службова особа не може їх змінити. Тому той факт, що споживач для вирішення типового питання пішов не до Сервісного центру, а в кабінет керівника районної структури, викликає, принаймні, здивування.
Усі керівники наших структурних підрозділів були призначені на посади за результатом проходження конкурсу і усвідомлюють відповідальність, яка на них лежить. На час слідства всі підозрювані особи відсторонені від своїх посад.
АТ «Вінницяобленерго» зацікавлене у встановленні істини та налаштоване максимально сприяти ходу розслідування. Натомість сподіваємося на максимальну об’єктивність всіх сторін.
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ