Головна / Новини / Військові подякували енергетикам за надану допомогу

Медіа-центр

Військові подякували енергетикам за надану допомогу

Днями до управління Товариства надійшла  приємна звістка з подякою та символічним подарунком  від військових Національної гвардії України, а також батальйонів “Донбас”  і “Айдар”, які несуть бойову службу  на Донеччині у зоні АТО.

Про це генеральному директору ПАТ “Вінницяобленерго” Андрію Поліщуку сповістив директор СО “Барські електромережі” Вячеслав Мельник, який у складі волонтерської групи Барського району на чолі із місцевим активістом  Анатолієм Барташуком нещодавно повернулися із самісінької передової.

- Відвозили  допомогу нашим захисникам: різноманітні продукти харчування, овочі, фрукти, солодощі, а також дитячі листівки та привітання від барчан. Гумвантаж видався передноворічним і став, сподіваюсь, гарним подарунком нашим відважним воїнам до свята, такою собі теплою звісточкою з дому. Натомість хлопці  просили передати всім небайдужим вінничанам щиру подяку. У тому числі керівництву, особисто вам, та працівникам ПАТ “Вінницяобленерго”, які також не раз надавали допомогу, як матеріальну, так і грошову. А ще просили довести ось цю реліквію - національний прапор України з особистими підписами бійців, що, власне, і виконую, - розповів  Вячеслав Мельник  Андрію Поліщуку під час передачі військового артефакту.

Згодом  у телефонній розмові з колегою Вячеслава Мельника по волонтерській роботі Анатолієм Бартащуком дізналися, що військові з передової висловили подяку всім благодійникам за матеріальну та моральну підтримку, підняття бадьорості, настрою, підсилення патріотичного духу.

- За те, що виявилися  небайдужими та щедрими на добро. На сьогодні, зокрема, тільки у нашому Барському  районі налагоджена чітка співпраця по благодійній допомозі бійцям, які перебувають на Сході. Підприємства, організації, органи місцевого самоврядування, приватні підприємці та просто добродушні краяни, чудово розуміючи складність ситуації із забезпеченням наших армійців, всіляко допомагають землякам-бійцям, хто чим може. У тій  благородній справі є й значна частка енергетиків, зокрема, директора Барських електромереж  Вячеслава Мельника. Він особисто відвозить вантажі на передову разом з іншими волонтерами. Принаймні, за моїми підрахунками вже відбулося майже 30 таких поїздок, - розказав  Анатолій Бартащук.

Додамо, що відтепер реліквія від військовослужбовців з АТО  зберігається  на почесному місці в управлінні Товариства.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ