Головна / Новини / Влада Вінниччини привітала енергетиків з професійним святом

Медіа-центр

Влада Вінниччини привітала енергетиків з професійним святом

Вже за день працівники енергетичної сфери Вінниччини та України відзначатимуть своє професійне свято. За доброю традицією представники влади привітали енергетиків АТ «Вінницяобленерго» з цією подією. Від імені самоврядної Вінниччини та депутатського корпусу обласної Ради - голова облради Анатолій Олійник та заступник голови облради Михайло Кременюк, від обласної державної адміністрації - заступник голови ОДА Олександр Піщик, від міської ради м.Вінниця - заступник міського голови Микола Форманюк. Кожен з них в урочистій обстановці щиро привітав колектив найбільшого в області енергетичної підприємства. Визнаючи працю енергетика найнеобхіднішою, побажали успіху в роботі, якнайбільше позитивних професійних моментів і злагоди, здоров’я, щастя, родинного благополуччя. Також за вагомі трудові здобутки вручили найкращим працівникам галузі грамоти та почесні відзнаки.
Генеральний директор нашого Товариства Андрій Поліщук щиро подякував поважним гостям за увагу до праці енергетиків і запевнив, що колектив АТ "Вінницяобленерго" як працював, так і працюватиме сумлінно і по совісті, надійно забезпечуючи область електроенергією.
- У нашому колективі всі, без виключення, ставляться до виконання своїх обов’язків з великою відповідальністю, розумінням, професіоналізмом. Знаю і вірю, що наш колектив і надалі примножуватиме трудові звершення, робитиме все можливе і неможливе задля енергетичної стабільності нашого краю, - наголосив Андрій Поліщук.
Очільник енергетиків також привітав рідний колектив зі святом. До вітальних слів долучалися й інші керівники АТ «Вінницяобленерго», зокрема, директор фінансовий Людмила Кисленко, директор з забезпечення діяльності Сергій Даниленко, директор комерційний Олексій Тарарака, директор з персоналу Віталій Хребтій, директор з захисту активів Олександр Чеченєв та інші.
Вітальним дарунком для енергетиків став концерт від митців культури Вінниччини, які доповнили атмосферу свята яскравістю та позитивом.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ