Головна / Новини / Влада Вінниччини привітала обленергівців з професійним святом

Медіа-центр

Влада Вінниччини привітала обленергівців з професійним святом
У День енергетика в управлінні АТ «Вінницяобленерго» відбулися урочистості з нагоди свята і, як належить, з дотриманням усіх санепідеміологічних норм. Генеральний директор Товариства Андрій Поліщук привітав колектив з цією подією і подякував працівникам за роботу в непростих умовах сучасних реалій. До цих вітань приєдналися очільники місцевої влади, а саме голова ОДА Сергій Борзов, голова облради В'ячеслав Соколовий та міський голова Вінниці Сергій Моргунов. Кожен з поважних гостей підкреслив значимість і важливість праці енергетиків, без якої життя суспільства неможливе. На проблемах особливо не зупинялись, бо в день свята хочеться позитиву і радісних емоцій. Потім разом з Андрієм Поліщуком керівники Вінниччини відзначили найкращих обленергівців і вручили їм почесні грамоти, професійні відзнаки, подяки, грошові винагороди, квіти. Приємною несподіванкою наприкінці урочистостей стало вручення колективу енергетиків подарункових сертифікатів від влади, почесного прапора м. Вінниця, а також ключів від трьох нових автопідйомників AGP-18 на шасі Iveco Daily. Щодо виробничої техніки, то її придбано завдяки Інвестпрограмі АТ «Вінницяобленерго» - 2020. Автопідйомники, зокрема, отримали вінницькі центральні електромережі, вінницькі міські електромережі і вінницькі східні електромережі. Наступного року, за словами Андрія Поліщука, такі ж машини поповнять автопарки решти структурних одиниць Товариства.
- Ще раз зі святом, колеги! Працюємо далі, бо маємо чимало нових завдань. Тож успіху нам в роботі, а поважним гостям - щиро дякуємо за увагу до нашого колективу, підтримку та співпрацю,- сказав наприкінці урочистостей Андрій Поліщук.
Ще в цей день у генерального директора обленерго відбулась с розмова з керівниками місцевої влади щодо концептуального підходу формування інвестиційних програм АТ «Вінницяобленерго» при переході на стимулююче тарифоутворення (2021-2033 роки). Більш детально про це буде на нашій сторінці ФБ і сайті Товариства завтра.
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ