Головна / Новини / Водіям Товариства нагадали про безпеку руху на дорогах

Медіа-центр

Водіям Товариства нагадали про безпеку руху на дорогах

Запобігти транспортній пригоді - значно простіше, ніж стати, не дай Боже, її учасником. Це ключова теза зустрічі працівників Державної автоінспекції м.Вінниці з керівництвом та працівниками автоколони ПАТ “Вінницяобленерго”, що відбулася сьогодні, 13 листопада. Проходила вона в рамках загально державного тижня безпеки дорожнього руху та ще й в традиційний для енергетиків день охорони праці.

На її початку начальник сектору автомобільно-технічної інспекції Державтоінспекції м.Вінниці, майор міліції Віталій Гоца за участі начальника автоколони Товариства Сергія Малигіна розповів усім присутнім водіям про ситуацію, що нині складається на шляхах Вінниччини. За його словами, з початку поточного року на території області під колесами транспортних засобів загинуло 55 пішоходів та 157 отримали травми різного ступеня тяжкості.

- Тільки у Вінниці за вказаний період було скоєно 835 ДТП. З них 79 осіб - потерпілі, 88 - отримали поранення, 11 загинуло. Минулоріч за такий же самий період було 8 загиблих. Тож статистика змінилася не в кращий бік. Причиною більшості трагічних ДТП є і водії, які керували транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння. Як ми їх не штрафуємо, однак ситуація не покращується. За статистикою Державтоінспекції на дорогах Вінниці щодоби фіксується до 6-8 нетверезих водіїв.

Саме такі порушення призводять до автомобільних аварій з особливо тяжкими наслідками. Тому звертаємо вашу увагу на ці факти задля запобігання подібного, - зауважив Віталій Гоца.

Також начальник сектору автомобільно-технічної інспекції Державтоінспекції м.Вінниці звернув увагу учасників зібрання і на такий чинник, як погіршення погодних умов в осінньо-зимовий сезон, що збільшує вірогідність аварійних ситуацій на дорогах.

- Обирайте безпечну швидкість, притримуйтесь інтервалу руху, користуйтеся вмиканням ходових вогнів, будьте уважними та дисциплінованими — все це допоможе безпеці вашого пересування на дорозі, вбереже транспортний засіб від пошкоджень та убезпечить життя усіх учасників руху, - наголосив Віталій Гоца та побажав водіям автоколони успіхів у безаварійній роботі.

Далі зустріч проходила в режимі запитань та відповідей, після чого своїми враженнями від заходу поділився начальник автоколони Товариства Сергій Малигін.

- Подібні заходи у нас проходять регулярно. Як тільки відбуваються якісь зміни в правилах дорожнього руху, нам одразу про це повідомляють працівники ДАІ і ми узгоджуємо проведення навчань, семінарів. До того ж, раз на місяць у нас контролюється вихід автотранспорту безпосередньо в управлінні ДАІ. Все це дуже дисциплінує наших водіїв і сприяє безпечній роботі.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ