Головна / Новини / Вшанування Її Величності Жінки!

Медіа-центр

Вшанування Її Величності Жінки!
Напередодні святкових вихідних в АТ «Вінницяобленерго» відбувся надзвичайний робочий ранок. Насправді, це вже стало традицією зустрічати найкращу половину людства напередодні жіночого свята приємним сюрпризом. Цьогоріч він знову вдався. Інакше і бути не могло, адже чоловіки Товариства готувалися до передсвяткової зустрічі своїх колежанок ретельно. Зокрема, постаралися і яскраво прикрасили хол управління яскравими кульками, листівкою-вітанням на хол-панелі. Вишуканості святковій атмосфері додали ще й чарівна музика саксофона у виконанні запрошеного музиканта, красномовство і галантність також запрошеного артиста-кавалера і букети пахучих троянд. Привітності, приємних компліментів, радісно палаючих поглядів вистачило для кожної жінки управління.
Прийняли сьогодні вітання на робочих місцях і працівниці Кол-центру, Сервісного центру обслуговування споживачів та усіх інших структурних підрозділів Товариства.
Чоловікам-енергетикам таки вдалося створити святковий настрій і зробити своїх колежанок ще більш чарівними та прекрасними, не зважаючи ні на що! Велика за це їм подяка!
Весна і радість життя переможуть усе! Тож відчуття оновлення усім нам, непоборного оптимізму, переконливої впевненості у найкращому прийдешньому дні та святкового настрою! Все буде добре!
Фотосвітлини святкової події - за посиланням.
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ