Головна / Новини / Всі мешканці Бершадського району зі світлом

Медіа-центр

Всі мешканці Бершадського району зі світлом

Три доби тривали аварійно-ремонтні роботи з ліквідації наслідків буревію у Бершадському районі. 8 вересня всі наші споживачі  були підключені до електропостачання.

Надто великими виявились збитки, заподіяні стихією.  Найбільш постраждали  Бершадь та села: Бирлівка, Баландівка, Берізки-Бершадські, Війтівка, Велика Киріївка, Джулинка, Лугова, Ставки, П’ятківка, Флорине, Устя, Яланець.

Стан відновлювальних робіт в електромережах Бершадського району контролював особисто генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук.

Бригади Бершадських електромереж  працювали  з повною віддачею. Для скорішої ліквідації  наслідків стихії на допомогу прийшли електромонтери Теплицьких та Тростянецьких електромереж.

Хід робіт з ліквідації наслідків стихії відслідковувало також і керівництво області на чолі з головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм. 8 вересня разом із своїм  заступником Василем Броварником він відвідав район. Там спілкувався з його очільниками, енергетиками та місцевими жителями. Про стан виконання відновлювальних робіт в електромережах доповідали директор технічний  ПАТ «Вінницяобленерго» Володимир Лапа та директор СО «Бершадські ЕМ» Василь Власюк.

Наприкінці зустрічі Валерій Коровій  подякував енергетикам за роботу, а населення запевнив, що з резервного фонду обласного бюджету буде виділено 700 тисяч гривень на відшкодування збитків постраждалим від буревію мешканцям Бершадщини.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ