Головна / Новини / З 29 червня по 3 липня - час передачі показів електролічильника.

Медіа-центр

З 29 червня по 3 липня - час передачі показів електролічильника.

Шановні побутові споживачі!
Нагадуємо про час передачі показів лічильника. Він триватиме від 29 червня і до 3 липня включно. Зважаючи на епідеміологічну ситуацію пропонуємо низку найзручніших дистанційних способів передачі, які функціонують в онлайн -режимі. За їх допомогою Ви зможете і передати покази для звіту за використану електроенергію, і переглянути баланс по вашому особовому рахунку без необхідності відвідування електромереж.

1.Передача показів через чат-боти в месенджерах Viber (http://vb.voe.com.ua) та Telegram (http://t.me/pat_voe_bot). Для реєстрації в чатах достатньо обрати найзручніший з них, ввести номер мобільного телефону (одноразово) та наприкінці кожного місяця передавати актуальні покази лічильника.
(У користувачів чат-ботів з’являться можливості: нагадування щодо строків подачі показів; прикріплення фотографії лічильника для уникнення неправильно виставлених рахунків; отримання інформації щодо заборгованості за сплату електроенергії, можливого подальшого відключення, планових відключень, аварійних відключень та термінів їх усунення, зміни тарифів та законодавства в галузі енергетики).

2.Сервіс передачі показів через особистий кабінет, що на web-сайті https://svitlo.voe.com.ua/
Загалом усі способи передачі показів електролічильника відображені на сайті нашого підприємства https://voe.com.ua/sposoby-peredachi-pokaziv

Шановні споживачі, не зволікайте, адже конкурс, оголошений АТ "Вінницяобленерго" «Найсумлінніший споживач - 2020» триватиме впродовж трьох місяців (з 29 червня до 25 вересня 2020р.) з розіграшами призів та врученнями винагород. Учасником конкурсу може стати кожен побутовий споживач АТ «Вінницяобленерго», який своєчасно передає покази електролічильника. https://www.facebook.com/vinoblenergo/posts/2659189140966422

Пам'ятайте, вчасна подача показів - це гарантія точності й коректного нарахування платежів за спожиту електроенергію, а також Вашого спокою. Будьте здорові і дякуємо, що Ви з нами!

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ