Головна / Новини / З Днем Незалежності України!

Медіа-центр

З Днем Незалежності України!

Шановні колеги, дорогі друзі!

Вкотре дочекалися і відзначаємо своє національне свято - День Незалежності України. Довгим і тернистим був шлях до нього не одного покоління наших співвітчизників. Добре пам’ятаю 24 серпня 1991 року, коли  ухвалили «Акт проголошення Незалежності України» і як радісно це обговорювали мої батьки. Мені тоді було лише 13 років і пощастило зростати вже у Незалежній державі - Україна.  Маючи тепер двох доньок, хочу щоб і вони  прагнули жити вільно, сповідували національні традиції, звичаї та пишалися рідною країною. А ще хочу, щоб ніхто з українців більше не зазнав поневірянь і утисків, не гинув за Свободу і  Незалежність своєї країни, не залишав її у пошуках кращої долі в чужих світах.

Тож дорогі мої колеги, вінничани! У такий непростий історичний час давайте разом змінювати свою країну на краще, плідно працювати  на її світле майбутнє, прагнути єдності і порозуміння.

Щиро зичу кожному з вас  миру і злагоди, добра і достатку, щедрої щасливої долі, успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання рідної і найкращої у світі нашої неньки – України!  Ніколи не забуваймо і  завжди шануймо Героїв, які поклали своє життя за Незалежність нашої держави! 

Слава Україні!

Зі святом!

З повагою, генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго»   Андрій Поліщук

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ