Головна / Новини / З Днем Соборності України!

Медіа-центр

З Днем Соборності України!

Дорогі вінничани, колеги, друзі!

Сьогодні, 22 січня, відзначаємо День Соборності України або, як ще називаємо, день єднання українців. Рівно століття тому саме в цей день 1919 році було проголошено Акт возз’єднання віками розірваного українського народу, який визволився з неволі. Лівобережна Україна тоді вийшла з Російської імперії, а Правобережна – з Австро-Угорської і возз’єдналися на своїй землі в єдиній Українській державі. Офіційно в Україні День Соборності відзначаємо з 1999 року.
Символічне свято, яке вкотре, у такий доволі складний для нації час, нагадує всім нам, що як ніколи маємо бути гідними наших предків, згуртованими і духовно сильними. Маємо виправдати сподівання і стати гордістю для прийдешніх поколінь українців.

Тож нехай надалі справа кожного з нас позначиться успішними досягненнями, спрямованими на благо, розвиток і зміцнення держави, на добробут і розквіт духовності нашого народу!

Щиро зичу всім міцного здоров'я, сил і натхнення, достатку і злагоди в родинах. Та, найголовніше, бажаю миру і процвітання нашій соборній незалежній демократичній Україні! Всі разом щиро віримо у її прогресивне та світле майбутнє! Так і буде!!!

З повагою генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ