Головна / Новини / З енергетиками справа не стане

Медіа-центр

З енергетиками справа не стане

Відбулась зустріч генерального директора ПАТ «Вінницяобленерго» Андрія Поліщука з представниками Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО -  головою  Вінницького осередку Анатолієм Слівінським, волонтерами Володимиром Маліцьким, Костянтином Рижовим і В`ячеславом Мельником. 

Говорили про проблеми, якими переймаються нині захисники України на сході та яку допомогу необхідно надати задля їх розв`язання. 

 -  Наші волонтери, в тому числі і ви робите велику справу. Ми, енергетики, охоче  приєднаємося до того. До речі, ми не вперше допомагаємо вітчизняній армії.  І надалі, як то кажуть, за нами справа не стане. Цього разу хочемо передати хлопцям на передову бензиновий генератор та бензопилу. Нехай вони там будуть зі світлом і з теплом.  Передаємо і ще декілька потрібних для них речей, - сказав керівник енергетиків Вінниччини.

Натомість директор Барських електромереж В`ячеслав Мельник, як один з найактивніших волонтерів, від імені представництва об’єднання подякував за таку допомогу та запевнив, що вже днями всі подарунки будуть доставлені до місця призначення.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Список електропостачальників
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації