Головна / Новини / Зірка української естради відвідала енергетиків

Медіа-центр

Зірка української естради відвідала енергетиків

Робочий день працівників ПАТ «Вінницяобленерго»  досить насичений і не завжди у ньому трапляються моменти, діаметрально протилежні фаховим. Однак 29 березня стало виключенням, коли в обідню перерву до енергетиків несподівано завітала зірка української естради, народний артист України, наш земляк  Павло Зібров. Під час зустрічі з генеральним директором Товариства  Андрієм Поліщуком співак повідомив, що до енергетиків його привело передусім  бажання запросити найбільший в області колектив на свій сольний концерт.

- Він відбудеться  18 квітня  у Вінницькому  музично-драматичному  театрі ім. Садовського. Це моя нова програма, яку я нещодавно презентував у Національному палаці мистецтв “Україна”. У ній чимало нових пісень. Будуть і старі  хіти. Ну, як же без “Хрещатика”, “Мертвих бджіл”, “Женщины любимой”! Відтепер з новою сольною програмою під назвою “З любов'ю до жінок”  буду гастролювати по всіх містах рідної України.  Вінниччина — одна із перших у тому списку. Це ж моя мала Батьківщина. Тут я  давненько  був, вже майже 8 років. Сподіваюся вінничани оцінять мою роботу, ну і, звісно, енергетики також. Особливо  представниці прекрасної половини, яких я не перестану вражати своїми вусами і співом. Власне їм присвячена майже вся моя творчість. Так що - радо запрошую, дорогі земляки, - повідомив Павло Зібров.

Андрій Поліщук разом з колегами подякував співаку за запрошення, наголосивши, що пісні народного артиста енергетики знають, люблять  і часто співають.

- Не лише представники старшого покоління захоплюються вашим репертуаром і співом, а й молодь також. Думаю,  нашим працівникам цікаво буде відвідати концерт, - сказав керівник Товариства.

На згадку про зустріч Павло Зібров залишив колективу підприємства свій автограф з побажанням удачі. А ще сфотографувався з енергетиками на довгу згадку.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ