Головна / Новини / Зміна меж Вінниці та застосування тарифів на електроенергію

Медіа-центр

Зміна меж Вінниці та застосування тарифів на електроенергію

Ще у минулому році відповідно до Постанови  Верховної Ради України від 13.05.2015р. N401-VIII «Про зміну і встановлення меж міста Вінниця і Вінницького району Вінницької області» межі м.Вінниці зазнали певних змін. Зокрема  вони розширилися за  рахунок прилеглих територій - земель Агрономічної сільської ради, Бохоницької сільської ради, Вінницько-Хутірської сільської ради, Луко-Мелешківської сільської ради, Стадницької сільської ради, Стрижавської селищної ради та Якушинецької сільської ради.

Повний перелік назв вулиць населених пунктів Вінницького району, що увійшли до Вінниці, вказано у рішенні Вінницької міської ради №1663 від 30.07.2015 «Про доповнення переліку назв вулиць, проспектів, бульварів, провулків, площ м. Вінниця».  Його розміщено на офіційному сайті Вінницької міської ради (див. посилання).

У зв’язку з цим для споживачів Вінницького району, домогосподарства яких знаходяться на вказаних у даному рішенні вулицях, розрахунки за електроенергію будуть проводитись як і для решти споживачів у м. Вінниця за тарифами, що вказані у п.1.1. таблиці тарифів на електроенергію.   Вона відпускається населенню відповідно до Постанови НКРЕКП №220 від 26.02.2015р.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ