Головна / Новини / Знай наших!

Медіа-центр

Знай наших!

Днями у холі Вінницької обласної торгово-промислової палати відбулося відкриття виставки творів місцевих майстрів пензля. Серед тих, хто виставив свої роботи на суд городян та гостей нашого міста і працівниця виробничо - технічного відділу технічної дирекції ПАТ “Вінницяобленерго” Лариса Чумакова. На виставці представлено дві її роботи: “Весна” та “ Зима у парку”. Виконані вони у живописному жанрі - пейзаж, доволі незвичною, але вже досить популярною технікою - писання мастихіном.

- Мастихін являє собою спеціальний ніж з гнучким лезом, виготовленим зі сталі, рога або пластику, - пояснила художниця. - Як ніякий інший інструмент, він дозволяє виразити всю силу звучання тієї чи іншої фарби, найбільш повно розкрити кольори та їх поєднання, створити красиву і складну фактуру фарби на поверхні картини, змоделювати обсяг зображуваних образів чи предметів. Тобто, дає великі можливості для імпровізації в ході творчої роботи, особливо під час написання маслом і коли малюєш природу, її вразливі та неповторні явища, ну, наприклад, дощ чи сніг. Саме все це я дуже люблю відтворювати на полотні!

Також Лариса Чумакова розповіла, що це не перша виставка, в якій вона бере участь.

- Намагаюся це робити часто, при кожній можливій нагоді. Принаймні, протягом останніх десяти років регулярно виставляю свої роботи на суд глядача, адже цікаво почути відгуки і зрозуміти, над чим далі працювати, в чому вдосконалюватися. Хоча участь у виставці для мене - не принципово. Більше полюбляю дарувати свої роботи друзям, знайомим, співробітникам і роблю це із великим задоволенням. Зараз я у пошуку нових ідей, образів. Не можна зупинятися на тому, що вже зроблено. Рух вперед стимулює до творчості і написання нових полотен, - поділилася своїм потаєнним художниця.

А ще додала, що мріє про власну майстерню, про пленери на природі і про те, щоб життя у всіх його проявах ніколи не втрачало кольорів. Напевно, тому і сама його розфарбовує вже понад 20 років. Каже, що воно того варте!

Додамо, у творчому доробку Лариси Чумакової не одна і навіть не дві сотні робіт. Чимало з них нині у приватних колекціях європейських поціновувачів художнього живопису, зокрема, в Італії, Німеччині, Франції, Ізраїлі. Частина - милує око в інтер'єрах Управління ПАТ “Вінницяобленерго”.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ