Головна / Новини / Знеструмлення через негоду

Медіа-центр

Знеструмлення через негоду

Через несприятливі погодні умови, переважно, сильні зливи та  шквальний вітер, в ніч на 21 жотня в області  було відключено 13 ліній 10 кВ, з яких 6 - частково та 126 трансформаторних підстанцій.

Про це повідомив директор технічний  ПАТ «Вінницяобленерго» Володимир Лапа спочатку під час селекторної наради з керівним персоналом структурних одиниць Товариства, згодом в коментарі для прес-служби компанії.

- Найбільше від негоди постраждали споживачі електроенергії в Бершадському, Гайсинському, Немирівському, Тиврівському, Хмільницькому, Ямпільському районах та на Замості у Вінниці. Загалом станом на 8 годину ранку  було знеструмлено 25 населених пунктів. Але вже на 12 годину більшість ліній електропередач були заживлені. Залишалося знеструмленими лише 7 населених пунктів, з яких 4 — частково і  43 трансформаторні підстанції. Завдяки оперативній роботі ремонтних бригад на 14 годину дня 21 жовтня дані пошкодження були усунуті, а всі споживачі ПАТ “Вінницяобленерго” - заживлені, - інформував Володимир Лапа.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ