Головна / Обговорення проекту тарифів на розподіл (передачу) та постачання електричної енергії на 2018 рік

Обговорення проекту тарифів на розподіл (передачу) та постачання електричної енергії на 2018 рік

Обговорення проекту тарифів на розподіл (передачу) та постачання електричної енергії на 2018 рік

ПАТ «Вінницяобленерго» у відповідності до частини другої статті 6 Закону «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення», а також з метою забезпечення прозорості та публічності процесу формування тарифів на розподіл (передачу) та постачання електричної енергії ПАТ «Вінницяобленерго» починає процедуру відкритого обговорення проекту тарифів на розподіл (передачу) та постачання електричної енергії на 2018 рік, яка відбудеться в період з 07.08.2017 року по 21.08.2017 року.

Обґрунтовані пропозиції необхідно надавати шляхом оформлення письмового звернення за адресою: Україна, 21050, м. Вінниця, вул. Магістратська, 2, у термін з 07.08.2017 р. по 21.08.2017 р. включно.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного у інформаційному повідомленні терміну, не реєструються та не розглядаються.

Засідання  комісії  по  опрацюванню  пропозицій  та  зауважень,  які  надійшли  у  період проведення відкритого обговорення, заплановано на 28 серпня 2017 року. Результати засідання будуть оформлені протоколом та оприлюднені на  офіційному  сайті  ПАТ «Вінницяобленерго».

ПАТ «Вінницяобленерго» звертає увагу на те, що остаточний рівень тарифів на розподіл (передачу) та постачання електричної енергії буде визначений після затвердження Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних відповідно до чинного законодавства України.

Згідно прогнозованого проекту розрахунків тарифів на розподіл (передачу) та постачання електричної енергії пропонуються наступні тарифи:

Найменування

Одиниці виміру

В діючому тарифі

Пропозиція Товариства

1

Тариф на передачу електричної енергії для споживачів 1 класу напруги

грн./МВт.год

56,58

75,61

2

Тариф на передачу електричної енергії  для споживачів 2 класу напруги

грн./МВт.год

300,02

383,96

3

Тариф на постачання електричної енергії для 1 групи споживачів

грн./МВт.год

13,84

17,10

4

Тариф на постачання електричної енергії для 2 групи споживачів

грн./МВт.год

69,18

85,49

Зростання тарифів на розподіл (передачу) та постачання електроенергії відбувається, головним чином, за рахунок зростання амортизаційних відрахувань, які будуть направлені на виконання заходів Інвестиційної програми.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ