Головна / Роз'яснення щодо укладення та приєднання до договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії

Роз'яснення щодо укладення та приєднання до договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії

Роз'яснення щодо укладення та приєднання до договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії

На виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» (надалі - Закон) щодо відокремлення оператора системи розподілу від постачання електричної енергії, ПАТ «Вінницяобленерго» (надалі - Товариство) створено ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» (надалі - ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ»), яке згідно отриманої ліцензії (Постановою НКРЕКП від 14.06.18р. № 429) почало здійснювати діяльність з постачання електричної енергії споживачам.

Товариство отримало ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (Постанова НКРЕКП № 1414 від 13.11.2018р.), однак, термін її дії розпочнеться з 01.01.2019 року.

Таким чином, до 01.01.2019 Товариство має намір та правові підстави виконувати свої зобов’язання за договорами про постачання та користування електричною енергією.

З 19.11.2018 року Товариство розпочинає розсилання заяв-приєднання, що є пропозицією споживачу про приєднання до договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії на умовах діючого договору про користування або постачання електричної енергії. Договір споживача про надання послуг з розподілу (передачі) вважається укладеним з дати підписання споживачем заяви-приєднання, яка повертається споживачем на адресу Товариства, та/або сплати за рахунком (квитанцією), який надсилається (надається) одночасно з заявою-приєднання, та/або з дати, указаної у заяві-приєднанні, якщо споживач протягом указаного в заяві-приєднанні терміну не звернувся до Товариства із запереченнями щодо укладення договору в цілому або щодо окремих умов договору та спожив будь-який обсяг електричної енергії. Споживач можете звернутися безпосередньо у структурну одиницю Товариства за місцем обслуговування (зразок заяви-приєднання розміщений на офіційному веб-сайті Товариства: http://www.voe.com.ua).

Дана процедура є спрощеним варіантом укладення договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії.

Укладення споживачем договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії є підставою для укладення договору про постачання електричної енергії.

На ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ», упродовж двох років з дня отримання ліцензії з постачання електричної енергії споживачу, покладені функції постачальника універсальних послуг на закріпленій території – адміністративній території Вінницької області.

ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» має укласти договори про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг з побутовими споживачами, аналогічно договорам споживачів про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії, та малими непобутовими споживачами (зразок заяви-приєднання розміщений на офіційному веб-сайті ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ»: http://vin.enera.ua).

Однією з особливостей надання послуг постачальником універсальних послуг є те, що він постачатиме електричну енергію за тарифом, який буде затверджений НКРЕКП. На сьогоднішній день тариф знаходиться на обговоренні.

Право на універсальну послугу має побутовий споживач та малий непобутовий споживач – суб’єкт малого підприємництва (більш детально визначається у ч.3 ст.55 Господарського кодексу України), електроустановки якого приєднані до системи розподілу електричної енергії номінальною напругою не більше 1 кВ, який купує електричну енергію для власного споживання.

Зі споживачами, які не відносяться до малих непобутових споживачів, або  малими непобутовими, що не скористалися своїм правом на універсальну поставку,  укладається договір про постачання електричної енергії споживачу за вільними цінами (зразок договору розміщений на офіційному веб-сайті ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ»: http://vin.enera.ua). Договір укладається шляхом підписання заяви-приєднання до договору про постачання електричної енергії споживачу за спрощеною процедурою. Умови приєднання визначаються комерційною пропозицією, що розміщена на офіційному веб-сайті ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ».

 

 

 

Документи
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ