Головна / Акціонерам / Повідомлення акціонерам / 03 березня 2015 року відбудуться позачергові загальні збори акціонерів

Акціонерам

Повідомлення акціонерамВсі повідомлення акціонерам
03 березня 2015 року відбудуться позачергові загальні збори акціонерів

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення позачергових загальних зборів акціонерного товариства

Повне найменування товариства:

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»

Місцезнаходження товариства згідно його статуту:

Україна, 21100, м. Вінниця, вул. 1-го Травня, буд. 2.

Шановні акціонери!

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» повідомляє вас, що 03березня 2015 року об 11.00 годині за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. 1-го Травня, буд. 2, приміщення актового залу ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО», відбудуться позачергові загальні збори акціонерів ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО».

Реєстрація акціонерів та їх представників для участі у позачергових загальних зборах відбудеться 03 березня 2015 року з 09.30 год. до 10.30 год. за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. 1-го Травня, буд. 2, к. 506.

Реєстрація акціонерів та їх представників для участі у позачергових загальних зборах відбуватиметься відповідно до переліку акціонерів, які мають право на участь у позачергових загальних зборах, складеному станом на 24 годину за 3 (три) робочих дні до дня проведення позачергових загальних зборів акціонерів, тобто на 24.00 год. 25.02.2015 року.

Для участі у зборах акціонерам необхідно мати при собі паспорт, а представникам акціонерів - паспорт та довіреність на право представляти інтереси акціонерів на загальних зборах, оформлену згідно з вимогами чинного законодавства.

В реєстрації акціонера (його представника) для участі у позачергових загальних зборах може бути відмовлено реєстраційною комісією у разі відсутності в акціонера (його представника) документів, які ідентифікують особу акціонера (його представника), а в разі участі представника акціонера – також документів, що підтверджують повноваження представника на участь у позачергових загальних зборах акціонерів товариства.

Під час підготовки до позачергових загальних зборів, акціонери товариства мають можливість ознайомитись з документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного. Ознайомлення із зазначеними документами відбувається від дати надіслання акціонерам даного повідомлення до 02 березня 2015 року (включно) з понеділка по п’ятницю, з 10.00 год. до 12.00 год. за адресою: Україна, 21050, м. Вінниця, вул. 1-го Травня, буд. 2, к. 407. Відповідальний за порядок ознайомлення акціонерів з матеріалами зборів – Марценюк Анатолій Олександрович (начальник відділу з питань корпоративних прав ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»).

03 березня 2015 року ознайомлення акціонерів з документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного, відбуватиметься за місцем проведення реєстрації для участі у позачергових загальних зборах акціонерів.

Перелік питань, що виносяться на голосування

(порядок денний позачергових загальних зборів акціонерів):

  1. Обрання членів лічильної комісії позачергових загальних зборів акціонерів ПАТ “ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО” та прийняття рішення про припинення їх повноважень. Затвердження умов договору про передачу повноважень лічильної комісії позачергових загальних зборів акціонерів ПАТ “ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО”.
  2. Обрання голови і секретаря позачергових загальних зборів акціонерів ПАТ “ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО”.
  3. Затвердження порядку (регламенту) проведення позачергових загальних зборів акціонерів ПАТ “ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО” та зміна послідовності розгляду питань, винесених на розгляд позачергових загальних зборів акціонерів ПАТ “ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО”.
  4. Інформування акціонерів ПАТ “ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО” про взяті ТОВ «ФОНДОВИЙ АКТИВ» зобов’язання.

 

Телефон для довідок: (0432) 52-50-17.                                                           ПАТ “ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО”

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ