Соціальна політика

Важливим для закрiплення кадрiв на пiдприємствi є вирiшення соцiальних питань.

В рамках заходів соціального захисту працівників, дирекція та профспілковий комітет забезпечують придбання путівок в дитячі оздоровчі заклади з частковою компенсацією їх вартості, надання матеріальної допомоги в зв’язку з одруженням, народженням дитини, ювілейним днем народження, на лікування, поховання близьких родичів, тощо.
Значна увага в Товариствi придiляється організації оздоровлення та активного дозвілля працiвникiв i членiв їх сімей.

Для залучення більшої кількості працівників до відпочинку   цехові профспілкові комітети структурних підрозділів Товариства практикують  організацію поїздок “вихідного дня”, як пізнавального характеру – по історичних місцях України, так і оздоровчого - на берег моря, в Карпати тощо. Так протягом 2019 року в таких поїздках понад 2 000 чол.

В дитячих оздоровчих закладах оздоровлено 88 дітей працівників Товариства.

На власній базі вiдпочинку, що знаходиться в с. Степашки на березі річки Південний Буг, протягом 2019 року відпочили 632 чол.

З метою зміцнення здоров’я працівників Товариства, широкого залучення працівників до систематичних занять фізичною культурою і спортом, активiзацiї фiзкультурно-оздоровчої i спортивно-масової роботи в трудових колективах Товариства, пропаганди здорового способу життя та виявлення кращих команд та спортсменів для участі в змаганнях вищого рангу, починаючи з 2006 року, щорiчно проводилась Спартакiада серед структурних пiдроздiлiв АТ "Вiнницяобленерго" з 7 видiв спорту, а саме шахів, шашок, настiльного тенiсу, гирьового спорту, мiнi-футболу, волейболу, перетягування канату. З 2018 року практикується проведення турнірів з міні-футболу та волейболу серед команд структурних підрозділів Товариства. Так у 2019 році з нагоди Дня фізичної культури та спорту України проведено турнір з волейболу.

З метою збереження для майбутніх поколінь енергетиків вiдомостей  про визначнi досягнення кращих працiвникiв Товариства та їх вшанування, при Учбовому центрі діє  Музей становлення та розвитку АТ «Вінницяобленерго». Там ведеться Книга Пошани АТ "Вiнницяобленерго", яка повсякчас поповнюється інформацією про кращих працівників Товариства.

Поділитись: