![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 3 серпня - останній день передачі показів електролічильника за попередній місцяць._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2023-08/118413160_2724640267754642_1307631577814218980_n.jpg?itok=08YTKg7h)
3 серпня - останній день передачі показів електролічильника за попередній місцяць.
03 August 2023
Шановні побутові споживачі! Нагадуємо, що сьогодні, 3 серпня, останній день передачі показів лічильника за спожиту електроенергію у попередньому місяці. Встигніть, будь ласка, передати дані вчасно! Для швидкості скористайтесь нашими дистанційно-електронними онлайн-сервісами - VIBER і TELEGRAM або іншими способами, інформація про які завжди доступна на нашому сайті.
Здоров’я усім, добра, перемоги і мирного неба!