Послуга з оперативного та оперативно-технічного обслуговування внутрішньобудинкових електричних мереж

Обгрунтування доцільності послуги.

АТ «Вінницяобленерго» (надалі – Товариство) пропонує організаціям громадян, житловим кооперативам м. Вінниці (ОСББ, ЖЕО, ЖЕК) виконання регламентних робіт  з обслуговування внутрішньо-будинкових систем електропостачання, що є обов’язковою процедурою, яка передбачена вимогами частини третьої статті 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 09.01.2019 р. №6 та повинні забезпечуватись енергопостачальником або іншим суб’єктом господарювання, який має дозвіл на проведення таких робіт.

Чому зазначену послугу доцільно замовити саме у АТ «Вінницяобленерго»? Головний критерій Вашого вибору це те, що наше Товариство є однією з найбільших енергетичних компаній Вінничини з багаторічним досвідом роботи; обслуговує понад 770 тис. споживачiв електричної енергiї, в тому числi 1,38 тис. - промислових, 1,34 тис. - сiльгоспспоживачiв та 750 тис. побутових споживачів. Персонал Товариства цілодобово забезпечує якісний та надійний розподіл електричної енергії споживачам, та має відповідний ресурс для виконання таких послуг, як:

  • цілодобове негайне реагування  (з виїздом на об’єкти замовника) на звернення балансоутримувачів внутрішньо-будинкових електричних мереж в разі аварійних знеструмлень;
  • визначення причин знеструмлення мереж замовників та проведення оперативних перемикань з метою перезаживлення об’єктів замовників від резервних джерел живлення;
  • проведення оглядів електроустановок кваліфікованим електротехнічним персоналом з визначенням причин аварійних відключень та вжиття необхідних заходів по відновленню електропостачання об’єктів замовників (при можливості безпечної подачі напруги на існуючі непошкоджені елементи електричних мереж замовників)
  • надання необхідних рекомендацій стосовно обсягів діагностики, профілактичних вимірювань та технічного обслуговування електричних мереж замовників, тощо.

Завжди чекаємо Вашого візиту до   структурних підрозділів Товариства , де адміністратори Сервісного центру обслуговування клієнтів нададуть вичерпну консультацію, забезпечать прийом документів та подальше оформлення договору на оперативно-технічне обслуговування внутрішньо-будинкових мереж .

АТ «Вінницяобленерго»  дбає про безпеку своїх споживачів. Наші досвід та ресурси – запорука безпеки та комфорту Вашої оселі. Довірте свою безпеку професіоналам!

Комерційна пропозиція.
Зразок договору.
Презентація послуги з обслуговування внутрішньобудинкових мереж
Share: