![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Аварійно-відновлювальні роботи тривають_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2016-11/12222.jpg?itok=8bad8fbb)
Аварійно-відновлювальні роботи тривають
14 November 2016
Станом на 16 годину залишається знеструмленими 6 ліній електропередач, 5 з яких частково та 90 трансформаторних підстанцій. Загалом в очікуванні відновлення електропостачання 18 населених пунктів, 4 з яких частково.
Таке повідомлення надійшло з центрального диспетчерського пункту Товариства.
За словами начальника центральної диспетчерської служби ПАТ “Вінницяобленерго” Василя Поліщука аварійно-відновлювальні роботи тривають, до кінця доби споживачі електроенергії отримають обіцяне світло.