![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Час передачі показів електролічильника_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2021-12/kartynka_-_pokazy_0.jpg?itok=1b-UBgde)
Час передачі показів електролічильника
30 November 2021
Шановні споживачі! Нагадуємо, що настав час передачі показів приладів обліку електроенергії за листопад. Він триватиме до 3 грудня включно. Для цього можете скористатись зручними онлайн-сервісами VIBER і TELEGRAМ. Усі способи передачі відображені на сайті нашого підприємства. Пам’ятайте, ВЧАСНО ПЕРЕДАНІ ПОКАЗИ - ГАРАНТІЯ КОРЕКТНОГО ФОРМУВАННЯ РАХУНКІВ!