![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 ЧАС ПЕРЕДАЧІ ПОКАЗІВ ЗА СПОЖИТУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-05/kartinka-pokazi.jpg?itok=zB34zqNC)
ЧАС ПЕРЕДАЧІ ПОКАЗІВ ЗА СПОЖИТУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ
02 May 2022
ШАНОВНІ ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ!
До 3 травня включно триватиме передача показів приладів обліку електроенергії за попередній місяць. Будь ласка, просимо робити це через електронні засоби передачі, зокрема, через наші онлайн сервіси - VIBER і TELEGRAM, а також інші способи, що відображенні на нашому офіційному сайті. Це значно розвантажить роботу операторів кол-центра, які цілодобово приймають дзвінки від вінничан з інших важливих питань воєнного часу.
Також просимо розраховуватися за спожиту електроенергію. Нині кожна гривня є посильним внеском у підтримку енергобезпеки нашої країни. СВОЄЧАСНИЙ РОЗРАХУНОК ЗА СПОЖИТУ ПОСЛУГУ - ЦЕ СТАБІЛЬНІСТЬ РОБОТИ УКРАЇНСЬКОЇ ЕНЕРГОСИСТЕМИ!
Дякуємо за розуміння! Здоров’я всім, витримки, ПЕРЕМОГИ і МИРУ!