![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Діти енергетиків відвідають Бушу_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2016-06/313_2.jpg?itok=EBWtYfLK)
Діти енергетиків відвідають Бушу
До Міжнародного дня захисту дітей енергетики вирішили зробити подарунок дітям своїх працівників. Який саме, розповів голова профспілки Товариства Олександр Вдовиченко.
- 4 червня наші працівники разом зі своїми дітьми відправляться до Ямпільського району. Там відвідають музей під відкритим небом - державний історико-культурний заповідник “Буша”. Він розташований на дуже мальовничій місцевості села Буша, що на березі річки Бушанки. У заповіднику повно речей, які вражають і око, і свідомість. Скажімо, дохристиянська культова споруда, а саме висічений у скелі дохристиянський храм V–ХVІ ст. з унікальним художнім рельєфом. Та ще багато чого іншого можна тут побачити, до чого доклалися вже талановиті руки сучасних майстрів і живописців, які втілили історію краю в скульптурах з місцевого каменю-піщанику. В Буші взагалі об'єдналися легенди і реальність… І з усім тим ми хочемо познайомити дітей наших працівників. Ось, власне, такий екскурсійний і пізнавальний подарунок на комфортабельному автобусі ми приготували їм до Міжнародного дня дітей, - сказав Олександр Вдовиченко.
Також головний профспілчанин Товариства додав, що це не перша екскурсія для дітей енергетиків місцями рідної Вінниччини. Минулого разу вони ознайомилися з історією та краєвидами Хмільника.
Довідка: Міжнародний день захисту дітей святкується щорічно 1 червня починаючи з 1950 року. Офіційно це свято було засноване в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності: різноманітні конкурси, концерти, всілякі виставкові та інші пізнавальні заходи.