![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 ДОПОМОЖЕМО КРАЇНІ!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-10/311178191_477252864391203_4268726429548787162_n.jpg?itok=e4GYXcMP)
ДОПОМОЖЕМО КРАЇНІ!
Шановні споживачі електричної енергії!
Російські терористи створюють енергетичні складнощі для нашої країни, свідками чого кожен з нас став сьогодні. Але ми маємо реальну можливість запобігти більшій загрозі, об’єднатися у спільних зусиллях і тоді жоден рашистський удар не спрацює! Країні потрібна електроенергія і енергетики роблять все для того, аби енергосистема працювала!!!
Тож задля подальшої сталої її роботи просимо в часи максимального навантаження, а саме з 17:00 до 22:00 год., по можливості зменшити користування електроприладами. Споживаймо, будь ласка, електрику усвідомлено – і тільки те, що дійсно необхідно саме у цей час! Пральні машини, праски, пилососи, елетрообігрівачі, теплі підлоги, електроопалення, посудомийки та інші електроприбори, що споживають багато енергії, у час пікового споживання варто НЕ включати.
Це важлива культура електроспоживання воєнного часу.
Дякуємо за розуміння! Ми обов’язково подолаємо труднощі та переможемо! Віримо в нашу непоборну Державу і в ЗСУ!