Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям! Слава Героям!
У ДЕНЬ НАЙВИЩОГО ДУХОВНОГО ЗАСТУПНИЦТВА – ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ І УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ВШАНОВУЄМО НАШИХ СЛАВНИХ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ!
Це традиція, яку ніколи і нікому не порушити!!! Шануймо вічно і свято, як і нашу рідну Україну, її народ і визвольне військо! Щиро вітаймо наших хоробрих і незламних ГЕРОЇВ і ГЕРОЇНЬ, підтримуймо їх, допомагаймо усім, чим можемо, наближаймо ПЕРЕМОГУ разом! Вітаємо усіх, хто носить високе звання Захисника України! Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі оборони нашої держави.
Дорогі наші Захисники і Захисниці, гідні нащадки козацького роду, воїни світла і добра! Щира ВАМ і сердечна подяка за мужність, стійкість, самовідданість у боротьбі за Україну, за її свободу, вільне і щасливе мирне майбутнє! Ви робите неможливе можливим, звільняючи Україну від брехливого підступного ворога! Спокій наших домівок, спокій близьких – у ВАШИХ надійних, сильних руках. Повертайтеся додому живими і неушкодженими! Віримо у ВАС,чекаємо! Міцного здоров’я ВАМ, сил, незламного духу, надійного тилу, успіхів і добра!
Низький уклін, вічна пам'ять і слава полеглим ГЕРОЯМ! Слава нації! Смерть ворогам!
З НАШИМИ ГЕРОЯМИ УКРАЇНА НЕОДМІННО ПЕРЕМОЖЕ!
З повагою генеральний директор АТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук та колектив підприємства.