![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 НАВЧАННЯ З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-06/0.jpg?itok=O9LUi-TE)
НАВЧАННЯ З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ
27 June 2022
Сьогодні на базі учбового класу служби підстанцій 35 кВ і вище було проведено спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум) з працівниками служби підстанцій 35 кВ і вище та служби ліній 35 кВ і вище. Про це повідомив провідний інженер з пожежної безпеки відділу цивільного захисту, моброботи і пожежної безпеки АТ «Вінницяобленерго» Олег Мілінчук. За його словами, мета даного заходу - підвищення загальних пожежно-технічних знань працюючих, навчання їх правилам пожежної безпеки з урахуванням пожежонебезпечних особливостей виробництва, більш глибоке ознайомлення з протипожежними заходами та практичними діями у разі виникнення пожежі чи надзвичайних ситуацій.