![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 ПЕРЕГЛЯНЬТЕ СВІЙ ЕЛЕКТРОЛІЧИЛЬНИК! ЧАС ПЕРЕДАЧІ ПОКАЗІВ НАСТАВ._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-07/kartinka-pokazi1.jpg?itok=hq-2cfx1)
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ СВІЙ ЕЛЕКТРОЛІЧИЛЬНИК! ЧАС ПЕРЕДАЧІ ПОКАЗІВ НАСТАВ.
Шановні побутові споживачі! З 30 ЛИПНЯ і до 3 СЕРПНЯ включно триватиме період передачі показів приладів обліку електроенергії. Обирайте найбільш зручний і прийнятний для Вас спосіб передачі за допомогою нашого сайту .
Радимо користуватись більш зручними і швидкими способами,що доступні в будь-який час доби і з будь-якого місця світу! Це дистанційно-електронні сервіси - VIBER і TELEGRAM.
Зауважимо, що з VIBER від АТ «Вінницяобленерго» Ви зможете виконати низку операцій, а саме - оплатити рахунок, дізнатися про вимкнення в мережі, подати заявку про відсутність електроенергії тощо.
Будь ласка, передавайте покази вчасно і матимите гарантію коректного формування рахунку за спожиту електроенергію.
Дякуємо, що ви з нами в цей складний час!
Здоров’я усім, витримки і сил на шляху до ПЕРЕМОЖНОГО МИРУ!