![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 ПОПЕРЕДЖАЄМО: ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-01/271833656_3120155621536436_1691253874912698122_n.jpg?itok=GRrcuufQ)
ПОПЕРЕДЖАЄМО: ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ.
14 January 2022
У зв’язку з погіршенням погодних умов, зокрема сильними поривами вітру, налипанням мокрого снігу можливі обриви дротів повітряних ліній електропередач, що знаходяться під напругою.
Шановні вінничани, будьте обережні! Ні в якому випадку не наближайтеся до провисаючих проводів, а також тих, що лежать на землі! Дотримуйтесь відстані до 8 метрів і не наражайте себе на небезпеку ураження електричним струмом. При виявлені обірваного дроту - негайно повідомте енергетиків за номерами телефонів Кол-центру компанії: 0 (800) 217-217, (0432) 65-95-95 чи місцевих мереж.
До прибуття аварійно-ремонтної бригади організуйте охорону обірваних проводів і не допускайте до них людей і тварин.
Бережіть своє життя і будьте здорові!!!