![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 ПРАЦЮЄМО, ЗАХИЩАЄМО СВОЄ І ПЕРЕМАГАЄМО!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-05/275951606_3128286037439391_7670544984480346468_n.jpg?itok=SJBTQ-pY)
ПРАЦЮЄМО, ЗАХИЩАЄМО СВОЄ І ПЕРЕМАГАЄМО!
19 May 2022
Женемо ворога, що вдерся на нашу рідну землю всіма доступними засобами. Насамперед, щоденною ПРАЦЕЮ і ПІДТРИМКОЮ ЗСУ і, звичайно, нашою святою ВІРОЮ в ПЕРЕМОГУ з непереборним БАЖАННЯМ жити у ВІЛЬНІЙ, МИРНІЙ, НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. А також – ШАНОЮ і ПОВАГОЮ до своєї величної ІСТОРІЇ, до своїх народних СВЯТИНЬ, які були, є і будуть КОДОМ нашої НАЦІЇ - нині і навіки вічні! УКРАЇНСЬКА ВИШИВАНКА - духовна броня українців. Вона МІЦНА, як і УКРАЇНА! Захищаємо СВОЄ! РАЗОМ - МИ СИЛА! РАЗОМ - до ПЕРЕМОГИ!
Колектив АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО».