Профспілчани Товариства обговорили план роботи на поточний рік.
В управлінні Товариства відбулось засідання комітету первинної профспілкової організації (ППО) АТ «Вінницяобленерго» незалежної галузевої профспілки енергетиків України (НПЕУ).
Участь у ньому взяли голови і заступники цехових комітетів. Провів засідання голова ППО Товариства Олексій Гаврилов. Він ознайомив присутніх з планом роботи профспілкової організації на поточний рік та спільно з ними обговорив низку нагальних питань. Акценти розставили на ключових моментах, а саме - забезпеченні захисту трудових, соціально-економічних прав членів профспілки; контролі за виконанням колективного договору в контексті надання матеріальної допомоги, лікування, оздоровлення і відпочинку членів профспілки, їхніх родин, зокрема, дітей; роботі з ветеранами-енергетиками; організації різноманітних культурних та спортивних заходів.