![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 ШАНОВНІ ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-03/272770125_472233514512369_11307733863721999722_n.jpg?itok=65xHnQw4)
ШАНОВНІ ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ!
Відсьогодні, 30 березня, і до 3 квітня включно триватиме передача показів приладів обліку електроенергії за попередній місяць. Будь ласка, просимо робити це через електронні засоби передачі, зокрема, через наші онлайн сервіси - VIBER і TELEGRAM, а також інші способи, що відображенні на нашому офіційному сайті. Це значно розвантажить роботу операторів кол-центра, які цілодобово приймають дзвінки від вінничан з інших важливих питань воєнного часу.
Також просимо розраховуватися за спожиту електроенергію. Нині кожна гривня є посильним внеском у підтримку енергобезпеки нашої країни, яка вже понад місяць мужньо протистоїть рашистській навалі. СВОЄЧАСНИЙ РОЗРАХУНОК ЗА СПОЖИТУ ПОСЛУГУ - ЦЕ СТАБІЛЬНІСТЬ РОБОТИ УКРАЇНСЬКОЇ ЕНЕРГОСИСТЕМИ! Дякуємо за розуміння! Здоров’я всім, витримки, ПЕРЕМОГИ і МИРУ!