ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!
02 March 2022
Підтримайте електроенергетичну галузь України та її європейський вибір! 28.02.2022р. здійснено важливий крок щодо початку процесу синхронізації нашої об’єднаної енергосистеми з європейською ENTSO-E. Кожна гривня, сплачена за електроенергію та її розподіл, прискорюватиме цей процес та підтримає надійне функціонування об’єднаної енергосистеми України в цей важкий для нас усіх час. Дякуємо за розуміння і що ви з нами! ВСІ РАЗОМ - МИ ВЕЛИКА НЕПЕРЕМОЖНА СИЛА! МИР УКРАЇНІ!!! СЛАВА НАШИМ ЗАХИСНИКАМ!