![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Шановні вінничани!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2022-12/img_20221205_192128_914.jpg?itok=n7POLioi)
Шановні вінничани!
05 December 2022
Внаслідок сьогоднішнього ракетного удару ₚф по об‘єктам енергетики України відбулись зміни в балансі генерації і споживання. У зв’язку з цим НЕК «УКРЕНЕРГО» доведено додаткове обмеження граничного рівня споживання потужності для Вінницької області. На період стабілізаційних заходів в об’єднаній енергосистемі України графік погодинних відключень (ГПВ) відмінено. Застосування графіків ГПВ припинено о 17год.15 хв.
Про будь-які зміни з розподілу електроенергії будемо інформувати додатково. Тримаймося! Енергетики разом з Вами! Все здолаємо і переможемо!!!![🇺🇦](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f1fa_1f1e6/32.png)
![🇺🇦](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f1fa_1f1e6/32.png)