ЩИРА ПОДЯКА ВОЛОНТЕРАМ!
Сьогодні увесь світ висловлює щиру подяку ВОЛОНТЕРАМ! Це ті люди, хто робить добрі справи, не вимагаючи нічого натомість. Хто має внутрішню потребу з імпульсом високого добра, а також шляхетність і відвагу. Хто робить все можливе й неможливе і навіть ризикує власним життям заради порятунку, підтримки та захисту інших. В Україні волонтери – це наймобілізованіша, найпотужніша армія однодумців зі своїми постачальниками, фінансистами, медичними підрозділами і транспортом, авторемонтними майстернями, продовольчими групами тощо. Завдяки їм безліч людей отримують вагому допомогу і на передовій, і в тилу. Величезний тягар турбот залишається на волонтерських плечах у війні з рашистськими окупантами. Серед волонтерів чимало і наших енергетиків. Честь та хвала усім, хто небайдужий, сміливий і наполегливий!
Шановні волонтери, щира подяка вам за невтомність і палкі серця! Здоров’я вам, сил, невичерпної енергії і найскорішого здійснення спільного бажання - ПЕРЕМОГИ над ворогом! Слава УКРАЇНІ!