News
АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 СПОРТИВНА НОВИНА._0

СПОРТИВНА НОВИНА.

02 August 2022

🏆⚽️ У минулі вихідні відбувся турнір з міні-футболу АТ «Вінницяобленерго». П’ять аматорських команд нашого Товариства, а також команда ТОВ «Енера Вінниця» взяли в ньому участь. Змагалися у двох матчах - за 5-6, 3-4 місця та у фіналі. Кожна з команд прагнула здобути перемогу. Спортсмени були максимально наполегливими, проявили свою витривалість, спритність, майстерність у володінні м’ячем, тактичні здібності. Зрештою – усі показали чудову гру! Однак найсильнішими виявилися футболісти СО «Вінницькі МЕМ». Друге місце виборола команда СО «Хмільницькі ЕМ». Замкнула трійку призерів команда Управління. Четверте, п’яте та шосте місця у команд СО «Могилів-Подільські ЕМ», СО «Тульчинські ЕМ» та ТОВ «Енера Вінниця» відповідно.

Після закінчення ігор відбулася урочиста церемонія відзначення усіх команд та їх гравців з врученням їм кубків, медалей, грамот АТ«Вінницяобленерго».