![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 У Жмеринських ЕМ – новий очільник_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-03/img_1823.jpg?itok=-Bhygjz5)
У Жмеринських ЕМ – новий очільник
29 March 2017
Днями генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук побував з робочою поїздкою у Жмеринці. Там зустрівся з трудовим колективом одного із підрозділів Товариства - СО «Жмеринські ЕМ» та представив нового керівника цієї структурної одиниці. Ним став Олег Бабій, який донедавна очолював СО «Іллінецькі ЕМ».
Також Андрій Поліщук поспілкувався зі жмеринськими колегами, обговорив з ними низку виробничих питань.
Щодо Іллінецьких ЕМ, то там обов’язки директора структурної одиниці нині тимчасово виконує головний інженер Богдан Гайдик.