ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
Шановні вінничани! Ми вже повідомляли, що на виконання команди регіонального диспетчерського центру НЕК «УКРЕНЕРГО» у Вінниці та області введено графіки аварійних відключень. Інформуємо, що протягом поточної доби 25 жовтня по м. Вінниця мають місце відключення електроенергії з наступним переліком вулиць, що знеструмлюються:
🔻 з 18.00 до 20.00 год. - Батозька, Тімірязева, Стеценка, Замостянська, Коцюбинського, Некрасова, Стрілецька, Айвазовського, Кармелюка, Київська, Гонти, с. Пирогово, Комарова, Вишенька, Пирогова, Святошинська, Київська, Б.Ступки, Громова, р-н Поділля, Зодчих, Юківка, Академіка Янгеля, р-н Старе місто, Покришкіна, Дубовецька, Замостянська, Шмідта, Соборна, Магістрацька, р-н Вінницькі Хутори, бульвар Марко Вовчок;
🔻 з 20.00 по 22.00 год. - Привокзальна, Лебединського, Верхарна, А.Первозванного, Академіка Янгеля, р-н Олієжиркомбінату, Щорса, Ватутіна, Немирівське шосе, Чехова, частково Соборна, Скайпарк, Пирогова, Павлова, Хмельницьке Шосе, Ващука, Порика, Маяковського, Ушакова, Д. Галицького, Блока.
Щодо ситуації у питанні стабілізації енергетичної системи і, зокрема, вимкнень у середу, 26 жовтня, будемо інформувати в наступних наших повідомленнях.
Дякуємо за розуміння! Доброї та спокійної усім ночі!🇺🇦