![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Вболіваймо за наших!_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-01/img_7754.jpg?itok=6ut2ku5O)
Вболіваймо за наших!
У Вінниці триває чемпіонат міста з футзалу. Цього сезону в ньому беруть участь 16 вінницьких команд. Серед лідерів флагман вінницького футзалу - команда ПАТ «Вінницяобленерго» «Енергетик», яка за результатами 8 турів посідає перше місце. Основними конкурентами нашої команди є зернотрейдери «Балкани», нафтовики «Яско» та команда Державної фіскальної служби. Про це повідомив тренер команди і провідний інженер з технічного аудиту Товариства Іван Дученко.
- Вже у найближчі вихідні, а саме 29 січня, о 13-00 в спорткомплексі «Нокаут» (навпроти Муніципального ринку) будемо грати з нашим давнім та принциповим суперником – командою Державної фіскальної служби. Тож протистояння буде захоплюючим. Запрошуємо усіх бажаючих повболівати та насолодитися спортивним дійством, - сказав Іван Дученко.
Додамо, чемпіонат Вінниці з футзалу триватиме до середини березня. За перебігом його подій можна стежити за цим посиланням: https://vk.com/vin_fpl Нашим же хлопцям побажаємо гарної гри та впевненої ПЕРЕМОГИ!!! Знайте, ви - найкращі!