![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Відомі переможці конкурсу дитячого малюнка_0](/sites/default/files/styles/420x/public/2017-03/a.jpg?itok=PnsmWlDZ)
Відомі переможці конкурсу дитячого малюнка
Підсумовано результати конкурсу дитячого малюнка серед дітей та онуків працівників ПАТ «Вінницяобленерго». Детальну інформацію про це надали у профкомі Товариства. Так, за інформацією, у молодшій віковій групі переможцями стали Дарина Семенович (Барські ЕМ), Поліна Кравець (управління Товариства), Борис Петрушин (Літинські ЕМ). Найкращими малюнками у середній віковій групі визнано роботи Іри Маснюк (Тростянецькі ЕМ), Марії Семененко (Немирівські ЕМ), Вікторії Томачинської (Могилів-Подільські ЕМ). У старшій віковій групі на першому місці малюнок Софії Улановської (Томашпільські ЕМ), на другому - Софії Дмитришиної (Теплицькі ЕМ), на третьому - Юлії Заграбчук (Хмільницькі ЕМ). Вітаємо всіх дітлахів!
На вказаних переможців та інших учасників конкурсу малюнка чекають подарунки та заохочувальні призи. Отримати їх можна в управлінні Товариства, а саме у інженера відділу мотивації та оплати праці Ольги Касько (к.312).