![АТ «Вінницяобленерго» – personal account, transmit meter readings, call center 0 (800) 217-217 Відзначено найкращих._0](/sites/default/files/styles/420x/public/2021-12/bez_ymeny-1_0011_4.jpg?itok=NEbOnIJY)
Відзначено найкращих.
В управлінні АТ «Вінницяобленерго» відбулось урочисте зібрання, яке провів генеральний директор Товариства Андрій Поліщук. Він привітав колектив з професійним святом, наголошуючи, що День енергетика - це ще й привід відзначити найсумлінніших працівників за трудові заслуги.
- Кожен в нашому колективі заслуговує відзнак за свою працю. Я щиро вдячний усім за роботу, за професійну майстерність і виконання виробничих завдань, за відповідальність. І, особливо, найсумліннішим. Так тримати! - сказав Андрій Поліщук і вручив колегам Почесні грамоти Міністерства енергетики України, Вінницької обласної держадміністрації, АТ «Вінницяобленерго» й галузеві відзнаки.
З нагоди професійного свята відзначення найкращих працівників відбулося в усіх структурних одиницях обленерго.
На фото: моменти урочистостей в управлінні Товариства та адмінкорпусі Вінницьких високовольтних електричних мереж.